سنگ مرمریت دهبید شایان

سنگ مرمریت دهبید شایان

سنگ مرمریت دهبید شایان

قیمت : تماس بگیرید

 

یکی دیگر از انواع سورت‌های برند مرمریت دهبید ، سنگ مرمریت دهبید شایان نام دارد. این نوع دهبید از زمینه رنگ روشن و مایل به کرم برخوردار می‌باشد. سورت بندی آن به صورت استاندارد به صورت سوپر و ممتاز و درجه 1 و درجه 2 سورت می‌شود. از نظر کاربری نیز می‌توان به استفاده آن در بخش داخلی ساختمان اشاره کرد و با توجه به خصوصیات ذاتی از جمله استقامت ، دوام و تراکم بالا ، موجب شده تا از آن به صورت گسترده در کف ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. دهبید شایان در این مجموعه در ابعاد اسلب و تایل مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد. 

قیمت مرمریت دهبید شایان

از پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت مرمریت دهبید شایان می‌توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد که هر کدام به صورت مستقیم بر روی قیمت ان تاثیر گذار می‌باشند. این نوع دهبید در این مجموعه به صورت تایل  و در سایز‌های 60*60 و 80*80 و همچنین سایر سایزهای سفارشی فرآوری می‌گردد. مجموعه فرآوری سنگ الوان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید تخصصی دهبید شایان می‌پردازد و این مجموعه آمادگی دارد خدمات خود را در زمینه خرید و فروش انواع دهبید شاین در شهرهای اصفهان و تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

  1. علی

    با سلام خدمت شما آیا می‌توان از مرمریت دهبید شایان به صورت یکدست برای دیزاین کف سالن پذیرایی استفاده کرد؟

  2. مدیر سایت

    با تشکراز شما کاربر گرامی از مرمریت دهبید شایان در این مجموعه سورت بندی می‌شود و شما می‌توانید با بازدید از سورت‌های موجود در مجموعه ما ، از هر کدام که خواستید به صورت یکدست در سالن پذیرایی خود استفاده کنید.

مشاوره قبل از خرید