سنگ مرمریت دهبید شایان

سنگ مرمریت دهبید شایان
مرمریت دهبید شایان 80*80مرمریت دهبید شایان

سنگ مرمریت دهبید شایان

قیمت : تماس بگیرید

 

یکی دیگر از انواع سورت‌های برند مرمریت دهبید ، سنگ مرمریت دهبید شایان نام دارد. این نوع دهبید از زمینه رنگ روشن و مایل به کرم برخوردار می‌باشد. سورت بندی آن به صورت استاندارد به صورت سوپر و ممتاز و درجه 1 و درجه 2 سورت می‌شود. از نظر کاربری نیز می‌توان به استفاده آن در بخش داخلی ساختمان اشاره کرد و با توجه به خصوصیات ذاتی از جمله استقامت ، دوام و تراکم بالا ، موجب شده تا از آن به صورت گسترده در کف ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. دهبید شایان در این مجموعه در ابعاد اسلب و تایل مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد. 

قیمت مرمریت دهبید شایان

از پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت مرمریت دهبید شایان می‌توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد که هر کدام به صورت مستقیم بر روی قیمت ان تاثیر گذار می‌باشند. این نوع دهبید در این مجموعه به صورت تایل  و در سایز‌های 60*60 و 80*80 و همچنین سایر سایزهای سفارشی فرآوری می‌گردد. مجموعه فرآوری سنگ الوان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید تخصصی دهبید شایان می‌پردازد و این مجموعه آمادگی دارد خدمات خود را در زمینه خرید و فروش انواع دهبید شاین در شهرهای اصفهان و تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 1. علی

  با سلام خدمت شما آیا می‌توان از مرمریت دهبید شایان به صورت یکدست برای دیزاین کف سالن پذیرایی استفاده کرد؟

 2. مدیر سایت

  با تشکراز شما کاربر گرامی از مرمریت دهبید شایان در این مجموعه سورت بندی می‌شود و شما می‌توانید با بازدید از سورت‌های موجود در مجموعه ما ، از هر کدام که خواستید به صورت یکدست در سالن پذیرایی خود استفاده کنید.

 3. شایان

  با سلام بنده برای صادرات نیاز به اسلب دهبید شایان در ضخامت 3 سانتی متر دارم. آیا شما این توانایی را دارید که در این ابعاد و در متراژ انبوه با ما همکاری داشته باشید؟

 4. مدیر سایت

  با سلام خدمت شما صادر کننده گرامی از شما دعوت می‌نماییم تا از خطوط تولید فرآوری سنگ الوان بازدید نمایید تا از نزدیک با قدرت این مجموعه در تولید دهبید شایان در ابعاد مختلف آشنا شوید. با تشکر از شما

 5. حسین صالحی

  سلام مدتی است به دنبالی سنگی با زمینه روشن یا مایل به شیری برای کف سالن پذیرایی ساختمان خود هستم. قصد دارم که کف سالن بدون فرش و با چیدمان مبل باشه و برای همین برام خیلی مهمه که سنگی که مورد استفاده قرار می‌گیره دارای طرح و نقش زیبا و از استقامت خوبی هم برخوردار باشد. قبلا در ساختمانی که اجاره نشین بودن مرمریتی کار شده بود که از یکی از همکاران شما پرسیدم گفت مرمریت دهبید نام داره و در بازار که چرخ زدم متوجه شدم این دهبید دارای معادن متعددی است و یکی از برندهایی که از رنگ آن خوشم آمد شایان بود. متراژ مورد نیاز من 150 مترمربع است و قصد دارم از ابعاد 1 متر در 1 متر استفاده کنم. آیا شما آمادگی تهیه محصول بنده را دارید؟

مشاوره قبل از خرید