سنگ چینی قروه

سنگ چینی قروه
سنگ اسلب چینی قروه 1سنگ اسلب چینی قروه 2سنگ اسلب چینی قروه 3

سنگ چینی قروه

قیمت : تماس بگیرید

سنگ‌های چینی در ایران از تنوع بالایی برخوردار می‌باشند که در این بین می‌توان سنگ چینی قروه را به عنوان یکی از برندهای چینی صادراتی ایران به شمار آورد.  این نوع سنگ از زمینه رنگ مایل به سفید با خطوط خاکستری و تیره برخوردار می‌باشد که از نظر ظاهری با ایجاد طرح‌های بوک مچ موجب ارئه نقش و نگارهای زیبا جهت استفاده در دکوراسیون ساختمان می‌شود. چینی قروه از استحکام و دوام بالا در برابر شرایط آب و هوایی و همچنین استحکام بالایی آن در برابر ضربه موجب شده تا از آن در نمای بیرون ، داخل (آشپزخانه -کف ساختمان-راه پله و...) موجب استفاده قرار گیرد. چینی قروه در این مجموعه در ابعاد تایل (60*60-80*80) ، اسلب ، پلاک و پله مورد فراوری قرار می‌گیرد.

قیمت چینی قروه

از عوامل تاثیر گذار بر قیمت چینی قروه می توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. این نوع چینی در این مجموعه در ضخامت‌های 2 و 3 سانتی متر مورد فراوری قرار می‌گیرد. این مجموعه واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان ، امادگی دارد تا خدمات خود را در زمینه فروش چینی قروه به کلیه خریداران در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد این نوع سنگ، می‌توانید در بخش ارسال نظر برای ما ارسال کنید تا در این بخش به سوالات شما پاسخ داده شود. 

  1. پدرام

    با سلام بنده مدتی است به دنبال سنگی با زمینه روشن و خاکستری برای استفاده در کف ساختمان خود هستم و بسیاری از دوستان به بنده استفاده از سنگ‌های چینی یا کریستال را پیشنهاد کردند. با جستجویی که انجام دادم متوجه برندی با نام چینی قروه شدم . آیا شما این نوع چینی را در ابعاد 80*80 سا 60*60 نیز فرآوری می‌کنید و در صورت امکان تصاویر آن را برای بنده نیز ارسال کنید. با تشکر از شما

مشاوره قبل از خرید