سنگ ساختمانی

درباره ما

کارخانه سنگبری   مجموعه فرآوری سنگ الوان و الوان نما رضوانشهر اصفهان (کارخانه سنگ اصفهان) در زمینه تولید و فرآوری سنگ ساختمانی و تزئینی  از سال 1370 با مدیریت حاج اسماعیل امینی افتتاح شد و فاز اول کارخانه سنگ با عنایت و توکل به خداوند متعال و با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های آن زمان به بهره برداری رسید.فاز اول کارخانه سنگ الوان با تولید سنگ تراورتن و سنگ مرمر آغاز گردید و مهمترین دستاورد آن صادرات سنگ به کشورهای همسایه از جمله کویت , عربستان و شوروی (سابق) بو ...

مجموعه فرآوری سنگ الوان و الوان نما
تولید تخصصی سنگ اسلب

بالاترین کیفیت را به شما ارائه می دهیم
کاری که انتظار شما را برآورده می کند.

تماس با ما

آخرین محصولات و خدمات

اخبار و مقالات

سنگ سرویس بهداشتی و حمام

سنگ سرویس بهداشتی و حمام

سنگ از مصالحی است که به وفور در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون مورد استفاده قرار میگیرد.سنگ ها تنوع بسیاری دارند و برای زیبا کردن قسمت های مختلف ساختمان میتوان از آنها بهره برد.اگر انتخاب سنگ درست باشد؛ و از آن خوب مراقبت شود میتواند عمری طولانی داشته باشد.

ادامه مطلب
سنگ اسلب

سنگ اسلب

 
به طور کلی به برش های بزرگ سنگ با سطح صاف و یک دست دارند سنگ اسلب (slab stone)گفته می شود سنگ اسلب در ابعاد ۱۲۰*۲۲۰ سانتی متر و بیشتر وجود دارد.

ادامه مطلب
بهترین سنگ‌های مرمریت ایران

بهترین سنگ‌های مرمریت ایران

سنگ های مرمریت یکی از انواع سنگ های ساختمانی می باشند که به دلیل تنوع رنگ بالا و قیمت مناسب یکی از پرطرفدارترین سنگ های ساختمانی می باشد.در میان سنگ های مرمریت برخی برند ها به دلیل زیبایی چشم نواز و مرغوبیت بالا از شهرت بیشتری برخوردار می باشند.

ادامه مطلب

سوال دارید؟ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید